Wysyłka

Ubrania dostępne w naszym sklepie szyte są po złożeniu zamówienia przez Klienta i realizowane w ciągu 10 dni roboczych. Są jednak wyjątki i możemy posiadać mały stan magazynowy danego produktu. Takie ubrania są oznaczone jak "na stanie" i wysyłane są w ciągu 48h. W wyjątkowych sytuacjach czas realizacji zamówienia może ulec zmianie. Poinformujemy Cię o tym mailowo. Dostarczamy zamówienia na terenie Polski oraz Unii Europejskiej.

Zamówienia wysyłamy za pośrednictwem przewoźnika InPost do paczkomatów.

Koszt dostawy przesyłek krajowych za pośrednictwem InPost wynosi 15 zł, przy zamówieniach powyżej 350 zł wysyłka jest darmowa.

Zwroty

Jeżeli produkt zakupiony w naszym sklepie nie spełnił Twoich oczekiwań, lub nie pasuje do Twojego rozmiaru lub sylwetki, możesz skorzystać z opcji zwrotu lub wymiany w ciągu 14 dni od daty otrzymania paczki. Należy jednak pamiętać, że ubrania spersonalizowane (czyli takie uszyte na specjalne zamówienie) nie podlegają zwrotom lub wymianom.

W momencie otrzymania zwrotu produktu, jesteśmy zobowiązani do dokonania zwrotu pieniędzy w ciągu 14 dni roboczych od daty otrzymania paczki.

Jak zwrócić produkt?

W pierwszej kolejności poinformuj nas mailowo o chęci zwrotu zamówienia. Pamiętaj, by w treści maila podać numer zamówienia oraz numer konta, na który zwrócimy Ci pieniądze. Nieustannie staramy się rozwijać nasze produkty i obsługę, dlatego będziemy wdzięczni jeśli w wiadomości podasz powód zwrotu na adres: kontakt@ojaclothes.com. Zwrot wysyłasz na swój koszt.

Spakuj i wyślij bezpiecznie zakupiony produkt na adres:
Dawid Kamiński OJA ul. Głogowska 78/16, 60-741 Poznań
lub do Paczkomatu InPost POZ09HP Ulica Lodowa 1, Poznań

W ciągu 14 dni roboczych zwrócimy pieniądze na podany przez Ciebie numer konta.

Płatności

Zamówienia złożone w naszym sklepie w bezpieczny i szybki sposób opłacisz za pomocą bramki płatniczej tPay, która udostępnia płatności za pośrednictwem najpopularniejszych polskich banków, Blik, Apple Pay oraz Google Pay. Umożliwiamy także opłacenie zamówienia za pomocą tradycyjnego przelewu, numer konta oraz dane znajdziesz poniżej.

Dawid Kamiński OJA
Alior Bank 81249000050000450042895715